Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
 

Centrum Pomocy Społecznej w Węgrowie

ul. Gdańska 69, Węgrów 07-100

 

Pracownicy

 

ŚWIADCZENIA RODZINNE I FUNDUSZ ALIMENTACYJNY

Aneta Przyborek

wew. 28

a.przyborek@cps.wegrow.pl

Agnieszka Gałys

wew. 28

k.piekarska@cps.wegrow.pl

Anna Piotrowska

wew. 28

a.piotrowska@cps.wegrow.pl

 

 

 

ŚWIADCZENIA 500 plus

Magdalena Ojdana

wew. 28

m.ojdana@cps.wegrow.pl

Katarzyna Piekarska

wew. 28

k.wasowska@cps.wegrow.pl

 

 

 

STYPENDIA SZKOLNE

 

 

Ewa Wakulicz

wew. 28

e.wakulicz@cps.wegrow.pl

 

 

 

KSIĘGOWOŚĆ

Mirosława Adaśko

wew. 25

m.adasko@cps.wegrow.pl

Ewa Biernat

wew. 25

e.biernat@cps.wegrow.pl

 

 

 

DODATKI MIESZKANIOWE

 

 

Krystyna Tchórzewska

wew. 26

k.tchorzewska@cps.wegrow.pl

 

 

 

ASYSTENT RODZINY

Monika Figler

wew. 30

m.figler@cps.wegrow.pl

 

 

 

SEKRETARIAT/KADRY

 

 

Dorota Kędziora

wew. 30

d.kedziora@cps.wegrow.pl

 

 

 

PRACOWNICY SOCJALNI

 

 

Agnieszka Solka

wew. 22

a.solka@cps.wegrow.pl

Małgorzata Kocon

Wew. 23

m.kocon@cps.wegrow.pl

Katarzyna Kodym

Wew. 23

k.kodym@cps.wegrow.pl

Marek Kusak

Wew. 24

m.kusak@cps.wegrow.pl

Małgorzata Skolimowska

Wew. 24

m.skolimowska@cps.wegrow.pl

Karina Borkowska

Wew. 26

k.borkowska@cps.wegrow.pl

Informacje

Liczba wyświetleń: 49
Utworzono dnia: 18.02.2019

Historia publikacji

  • 15.03.2019 13:39, Administrator
    Edycja strony: Pracownicy
  • 15.03.2019 13:39, Administrator
    Edycja strony: Pracownicy
  • 15.03.2019 13:36, Administrator
    Edycja strony: Pracownicy